Select country

For solutions in a specific country please visit your local website

Menu
Shop Logo
BilledeVareinfoModelLagerstatusPris i DKK ekskl. moms
RJ45 Ubiquiti Modularstik til udendørs STP kabel CAT5/6
Med jord kabel
TC-GND
 
På lager
Login for priser
Vægbeslag med pan og tilt funktion
UB-AM
 
På lager
Login for priser
24V Gigabit passiv PoE power adapter 12W
With EU power cable
POE-24-12W-G
 
På lager
Login for priser
Gigabit Ethernet Surge Protector with 2 x RJ45
Surge protection for Gigabit Ethernet
ETH-SP
 
Aftales ved ordreafgivelse
Login for priser
50V Passiv Gigabit PoE power adapter 60W
With EU power cable
POE-50-60W
 
På lager
Login for priser
24V Gigabit passiv PoE power adapter 24W
With EU power cable
POE-24-24W-G
 
På lager
Login for priser
PoE converter indoor, 48V 802.3af to 18V PoE
Benyttes til at forsyne passive PoE udstyr fra standard PoE switch
INS-8023AF-I
 
På lager
Login for priser
AirGateway indoor mini AP/Router 2,4GHz long-range
Kan benyttes som et 802.11n AP eller som en WiFi klient, f.eks. til en printer
AirGateway-LR
 
På lager
Login for priser
2,4GHz AirGateway Pro mini Access point
Dual band 2.4 or 5GHz
AMG-PRO
 
På lager
Login for priser
2,4GHz AirRouter HP Access point / Router
150Mbps data-rate og 60 / 120Mbps throughput på 2,4GHz bånd
AirRouter-HP
 
På lager
Login for priser
Sector antenna AirMax MIMO 17dBi 5GHz, 90° with Rocket kit
MIMO multi-polarization sektor giver den bedste rækkevidde og hastighed til NLOS klienter
AM-5G17-90
 
På lager
Login for priser
UBNT UF-SM-10G Single-mode SFP+ module, 10Gbit, Dual LC, 2-Pack
UF-SM-10G
 
Bestillingsvare
Ring til os
Login for priser
EdgeRouter Lite with 3 x Gigabit LAN
ERLite-3
 
På lager
Login for priser
Dual omni antenna airMAX 2x2 MIMO 5GHz, 10dBi with Rocket kit
MIMO multi-polarization Omni giver en bedre rækkevidde og hastighed til multi-punkt klienter
AMO-5G10
 
På lager
Login for priser
UBNT UF-SM-10G-S Single-mode, singel fiber SFP+ module, 10Gbit, 2-Pack
UF-SM-10G-S
 
Bestillingsvare
Ring til os
Login for priser
Dual omni antenna airMAX 2x2 MIMO 2,4GHz, 13dBi with Rocket kit
MIMO multi-polarization Omni giver en bedre rækkevidde og hastighed til multi-punkt klienter
AMO-2G13
 
På lager
Login for priser
Gå til top



Forside Produkter WiFi Trådløst netværk Radio link M2M kommunikation Netværksinfrastruktur Kurser Referencer Profil Kontakt
Gå til indkøbskurv Forhandler Service